Ewa W.

Zajęcia z Panią Ewą wspominam niezwykle miło i sympatycznie. Pani Ewa to bardzo kompetentna, ciepła, cierpliwa, otwarta i zawsze uśmiechnięta osoba. Jej chęć, motywacja do przekazania i utrwalenia wiedzy jest często większa niż u samego nawet ucznia. Zajęcia mają bardziej charakter ciekawego spotkania z językiem i jego kulturą, niż żmudnej i nudnej nauki. Nie ma pośpiechu czy presji. Uczeń czuje się dowartościowany, a każdy jego mały sukces jest doceniony. Być może właśnie w tym tkwi sekret tak wysokiej skuteczności nauczania Pani Ewy. Nigdy nie należałam do grona sumiennych i zdyscyplinowanych uczniów (wstyd się przyznać ;) a jednak, ku mojemu zaskoczeniu, dobrze zdałam maturę z języka angielskiego w zakresie poszerzonym a potem jeszcze FCE.

Pani Ewa, po prostu, potrafi zmotywować do pracy zarówno małych leniuszków jak i leniuchów. Wiem coś o tym;)

 

 

niedziela, 06, styczeń 2013

Zuzanna

Pani Ewa to nauczycielka, która potrafi zmotywować (dobrym słowem czy docenieniem wysiłku), rozśmieszyć angielską anegdotą i naprawdę skutecznie wytłumaczyć. Ale tym, co podziwiam chyba najbardziej jest jej pasja (wciąż pamiętam radość z jaką pani Alexandrowicz sprawdza w słowniku nowe ciekawe wyrazy!) To sprawia, że lekcje nigdy nie są smutną rutyną. Jako rozpoczynająca właśnie I rok studentka filologii angielskiej jestem wdzięczna nie tylko za dobre przygotowanie do matury, ale też za zarażanie "miłością do języka":)

niedziela, 23, wrzesień 2012

Ewa

Zajęcia prowadzone zawsze profesjonalnie, nauczycielka wymaga zarówno podczas zajęć jak i po nich (zadania do zrobienia w domu). Jest to połączone ze świetną atmosferą zajęć, uśmiechem, zrozumieniem.
W razie problemów w zrozumieniu czegoś w szkole/na uczelni poziom się wpierw wyrównuje, a potem wiedzę i umiejętności poszerza:) Tak było w moim przypadku.

czwartek, 13, wrzesień 2012

Stanisław

Pani Alexandrowicz prowadzi zajęcia z pasją, nie są to zwykłe korepetycje, ale spotkanie z żywym językiem. Dzięki jej pomocy udało mi się dobrze napisać maturę z angielskiego rozszerzonego. Przełamałem swoją barierę językową i płynnie rozmawiam się z ludźmi z całego świata.

czwartek, 13, wrzesień 2012

Wyślij wiadomość
Autor *
Treść *
Kod * Obrazek CaptchaWygeneruj inny
   
 

 

Powered by Phoca Guestbook